James Junior Team

Tréningy pod vedením skúsenej trénerky Evy Kováčovej.

Srdečne pozývame deti od 6-16 rokov na pravidelné  tréningy,  zamerané na lezenie,  vzťah  k  prírode  a rozvoj osobnosti.

Sme lezecký oddiel s dlhoročnými skúsenosťami, ktorý sa venuje predovšetkým deťom a mládeži. Trénujeme na umelých stenách a v prírode, formou individuálneho prístupu podľa stupňa fyzickej zdatnosti a talentu. Počas roka sa konajú pravidelné tréningy, lezecké sústredenia v prírode doma aj v zahraničí, preteky... 

Lezecký oddiel vedie a založila Eva Schöneckerová Kováčová v roku 2005. Má rozsiahle skúsenosti v oblasti lezeckého športu ale aj športu všeobecne, trénerskej, metodickej a rozhodcovskej  činnosti. Rovnako je lektorkou Iyengarovej jogy, vďaka čomu deti vedie k správnemu strečingu aplikovaním niektorých prvkov do tréningu. Na tréningoch jej pomáhajú skúsení a kvalifikovaní tréneri tak, aby bol dosiahnutý čo najlepší a  najkvalitnejší prístup.

Lezecký pohyb: jeho rozvíjaním sa zlepšuje nielen koordinácia,  sila,  vytrvalosť, pohyblivosť   ale neodmysliteľne aj sebaspoznávanie a sebaprekonávanie.

Tréningy sa konajú pravidelne vždy v :

                                                     utorok   od 16:30-18:00

                                                            a

                                                     štvrtok od 16:30-18:00

                                                     v priestoroch lezeckej steny Vertigo, Bratislava

Cena  za tréning je 9 Eur, plati na školský polrok vopred.

Účasť na prvom tréningu si prosím dohodnite na uvedených kontaktoch vopred. Prineste si zo sebou lezeckú alebo športovú obuv (kopačky, cvičky, baletky), voľné oblečenie a pitie... 

James Junior Team funguje ako samostatná organizácia zabezpečujúca tréningy pre deti a mládež. To znamená, že všetky otázky, prihlášky, odhlášky, úhrady, ... sa realizujú priamo cez James Junior Team. V prípade záujmu ich môžete kontaktovať na adrese lezenie.jjteam@gmail.com. Obrátiť sa môžete aj priamo na Evu Schöneckerovú Kováčovú telefonicky – 0905 657212.