Kurzy

V lezeckom centre Vertigo ponúkame kurzy pre úplných začiatočníkov, mierne pokročilých i tých, ktorí vyhľadávajú individuálny prístup. 

Pri prihlasovaní neprehliadnite prosím organizačné pokyny.

 

Kurz Cena

Kurz istenia druholezca (s horným lanom)
Rozsah: 2 hodiny, + 0,5 hodiny na preskúšanie pri nasledujúcej návšteve
Min. počet účastníkov: 2
Max. počet účastníkov: 3
Ide o základný kurz pre úplných začiatočníkov, ktorí nemajú žiadne skúsenosti s lezením, no radi by chodili na stenu a samostatne liezli. V rámci kurzu získajú informácie o základnej horolezeckej výstroji, naučia sa bezpečne istiť spolulezca na hornom lane v priestoroch lezeckého centra a vyskúšajú si lezenie s horným lanom pod dozorom inštruktora. Kurz sa zaoberá problematikou bezpečného lezenia v priestoroch lezeckého centra, nezaoberá sa technikou lezenia a istenia na skale. 


V kurzovnom je zahrnuté: požičanie kompletnej výstroje

60,00 €/2 osoby
Každá ďalšia osoba 30,00 €

Kurz lezenia a istenia prvolezca
Rozsah: 2 x 2 hodiny
Min. počet účastníkov: 2
Max. počet účastníkov: 3
Kurz je určený mierne pokročilým lezcom, ktorí sa už zoznámili s technikou lezenia a istenia s horným lanom. V rámci kurzu sa naučia základy techniky lezenia zdola a istenia prvolezca v priestoroch lezeckého centra. Pred absolvovaním tohto kurzu odporúčame získať určitú prax lezením na hornom lane, keďže lezenie zdola je fyzicky aj psychicky náročnejšie. Kurz sa zaoberá problematikou bezpečného lezenia v priestoroch lezeckého centra, nezaoberá sa technikou lezenia a istenia na skale.

V kurzovnom je zahrnuté: požičanie kompletnej výstroje

105,00 €/2 osoby
Každá ďalšia osoba 52,50 €

Individuálne tréningy s osobným trénerom

20,00 €/hod

6-týždňový kurz

Rozsah: 12 x 2 hodiny + 1 x 2 hodiny bonus
Min. počet účastníkov: 6
Kurz je určený úplným začiatočníkom. V rámci kurzu sa naučia techniku istenia a lezenia na hornom lane, základy techniky lezenia zdola a istenia prvolezca v priestoroch lezeckého centra, niečo o boulderingu, doplnkovom tréningu, strečingu, ... 

Kurz sa zaoberá problematikou bezpečného lezenia v priestoroch lezeckého centra, nezaoberá sa technikou lezenia a istenia na skale.

V kurzovnom je zahrnuté: požičanie kompletnej výstroje

 

Detské kurzy pre deti od 6 rokov

Kurz organizuje v priestoroch lezecého centra Vertigo občianske združenie Lezecká akadémia. Bližšie info nádete www.lezecka-akademia.sk a prihlášku tu.

 

Lezecká pohybová prípravka pre predškolákov (2 - 3 roční a 3 - 5 roční)

Bližšie info nájdete tu

10,00 €/tréning